Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na drodze krajowej nr 392 w miejscowości Stronie Śląskie. Kierowca samochodu osobowego wymusił pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo poruszającym się motocykliście. Ten nie mając możliwości manewru uderzył w tył pojazdu osobowego. Motocykliście natychmiast udzieliły pomocy osoby postronne i przytomnego przekazały ratownikom karetki. Kierowca jednośladu trafił do szpitala

ŹRÓDŁO: Dolnośląskie Alarmowo
