Praca w kamiennogórskiej Strefie

Zarząd Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości S.A.
w Kamiennej Górze, poszukuje pracownika do pracy w swojej siedzibie
na stanowisko:
SPECJALISTA DS. OBSŁUGI INWESTORA

OPIS STANOWISKA :
• Obsługa inwestorów krajowych i zagranicznych
• Przygotowywanie i aktualizowanie ofert inwestycyjnych
• Współpraca z podmiotami spierającymi rozwój przedsiębiorczości oraz współpraca z inwestorami (ARR, PAIiIH, COI, samorządy terytorialne)
• Pozyskiwanie inwestorów i ich kompleksowa obsługa (współpraca z inwestorem w zakresie pozyskiwania niezbędnych dokumentów, uzgodnień i decyzji administracyjnych ; negocjacje
z inwestorem)
• Propagowanie oferty inwestycyjnej
• Udział w procedurze przygotowywania i realizacji przeprowadzania rokowań i przetargów
• Prowadzenie teczek obsługiwanych klientów i przedsiębiorców
• Prowadzenie całokształtu spraw w zakresie kontroli warunków udzielonych zezwoleń przedsiębiorcom prowadzącym działalność gospodarczą na terenie strefy
• Przygotowywanie wniosków o zmiany obszarów KSSEMP

WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki : budownictwo, geodezja)
• Udokumentowana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• Znajomość obsługi komputera, a w szczególności edytora tekstów i arkuszy kalkulacyjnych
• Prawo jazdy kat.B
• Umiejętność pracy w zespole
• Komunikatywność i wysoka kultura osobista
• Mile widziana umiejętność czytania map i rysunków technicznych

OFERUJEMY:
• Interesującą pracę na pełny etat
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i efektów pracy

WYMAGANE DOKUMENTY:
• curriculum vitae
• list motywacyjny

Osoby zainteresowane podjęciem pracy, proszone są o przesyłanie swoich aplikacji do dnia 31-08-2017r na adres:
Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości S.A., ul.Papieża Jana Pawła II 11a, 58-400 Kamienna Góra, z dopiskiem „Specjalista ds.obsługi inwestora”
lub na adres e-mail
strefa@ssemp.pl .

Wybrani kandydaci zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.