Wiadomości z regionu
Ostatnie Święto Województwa składało się z dwóch części. Oficjalnej w Filharmonii Dolnośląskiej i nieoficjalnej na Placu Ratuszowym. Co działo się w centrum Jeleniej Góry? Proszę zobaczyć!
Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Komentarz *
Nazwa *
Adres email *
Witryna internetowa
Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy.