Dolny Śląsk z energią

2.jpg

Energetyka obywatelska, społeczności i spółdzielnie energetyczne były tematami rozmów podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *