Górnicy świętowali w „WITOLDZIE”

12344R.jpg

Boguszowska „BARBÓRKA” odbyła się w szybie „Witold” znajdującym się w Gorcach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *