Wiadomości z regionu
W Filharmonii Dolnośląskiej im. Ludomira Różyckiego w Jeleniej Górze odbył się koncert dla dolnośląskich kobiet reprezentujących różne środowiska i organizacje związane z polską wsią.
Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Komentarz *
Nazwa *
Adres email *
Witryna internetowa
Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy.