
Nie dość, że uchwalają buble prawne to jeszcze kneblują usta przewoźnikom.
Wojewódzki Sąd Administracyjny odrzucił uchwałę dotyczącą ograniczenia przystanków dla komunikacji międzymiastowej. Wszystkich zainteresowanych pasażerów i przewoźników zapraszamy na najbliższe posiedzenie rady miasta w Wałbrzychu, tak aby nie zostały one ponownie zablokowane.
UWAGA: aby zabrać głos należy zawnioskować o to pisemnie.
ŹRÓDŁO: Pwhd Komunikacja
