„Chce posprzątać tę stajnię Augiasza”

13ef.jpg

Sebastian Owczarski kandydat LEWICY do sejmiku dolnośląskiego zapowiada nowe standardy w samorządzie i za to jest straszony.

One thought on “„Chce posprzątać tę stajnię Augiasza”

 1. Kandydat Lewicy. mający kontakty z Duchem, Chlebowskim, to już kandydat nie moich oczekiwań.

  Ja Ciebie kandydacie nie znam, ani z nazwiska ani z wizerunku ani z SM, tym bardziej z programu wyborczego.

  Czy będę głosować? Oczywiście, że tak. Nie na Ciebie.

  Zapamiętajcie ludzie jedną prawdę: dziecko poczęte a jeszcze nienarodzone to nie jest „ciało kobiety”. Dziecko ma swoje ciało i nikt, żaden czlowiek, nie ma prawa, żadnego, decydowania o jego zdrowiu i życiu. Kobieta (przyszła matka) ma decydować za drugiego człowieka czy będzie żyć? Dlaczego?

  Aborcja jest morderstwem. Istnieje jedynie jeden, zaznaczam, jeden przypadek kiedy dwie sobie równe wartości (życia) są w swoim sprzecznym interesie i z prawnego punktu widzenia (konstytucji) dokonać można tego morderstwa – ochrona zagrożonego życia ciężarnej kobiety przez rozwijający się płód.. Oznacza to, że nawet dziecko poczęte w wyniku gwałtu nie może zostać zamordowane. Jeśli ktoś ma inny punkt widzenia to zachęcam do odszukania w internecie opinii tuzów prawa tj. Rzeplińskiego i Zolla w tym temacie.

  Co to są „prawa kobiet”? A są „prawa mężczyzn”? Każdy kto twierdzi, że ze względu na płeć są określone prawa stosuje dyskryminację w czystej postaci.

  Przypominam, że dyskryminacja z prawnego punktu widzenia oznacza także zakaz faworyzowania.

  Kobieta ma decydować o życiu dziecka a mężczyzna o czym ma decydować? Przecież to też jest dziecko mężczyzny. Zapominacie o tym? Jest dyskryminujecie mężczyzn.

  Dziecko jest osobnym organizmem, osobnym człowiekiem, podłego jego zdrowie i życie takim samym prawom i ochronie jak ludzi narodzonych. Czy się to komuś podoba czy nie, takie są fakty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *