Edward Szewczak na prezesa „INVEST-PARK”?

Trwa konkurs na prezesa zarządu Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK”. Z nieoficjalnych informacji, do których dotarła redakcja TV Dami Region wynika, że nowym prezesem WSSE zostanie Edward Szewczak. Wieloletni rzecznik prasowy wałbrzyskiego ratusza i obecny rzecznik starostwa powiatowego.

Szewczak jest najbliższym, zaufanym współpracownikiem prezydenta Romana Szełemeja. Kilka tygodni temu odszedł z funkcji rzecznika prasowego ratusza i został zatrudniony przez nowego starostę w podobnym charakterze. Od około roku członek Platformy Obywatelskiej. Znany z prowadzenia konferencji i konwencji Platformy. Edward Szewczak z wykształcenia jest filologiem polskim. Ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Czy dotychczasowe doświadczenie zawodowe przyszłego, prawdopodobnego prezesa wałbrzyskiej strefy, koresponduje z kompetencjami menadżerskimi tak ważnymi na stanowisku prezesa największej wałbrzyskiej spółki? Odpowiedź pozostawiamy Państwu, jeśli nasze informacje się potwierdzą.

One thought on “Edward Szewczak na prezesa „INVEST-PARK”?

  1. No to tradycyjnie w strefie spadną obroty i zanikną nowe inwestycje.Za to kumpel.Rmka ściągnie tam swoich kumpli.”Za całkiem.spore pieniądze”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *