Obsceniczne sceny w wałbrzyskiej galerii

Redakcja Telewizji DAMI Region otrzymała mail od oburzonego mieszkańca Wałbrzycha, który przekazał informację, iż w przestrzeni publicznej jednej z wałbrzyskich galerii handlowych nakręcony został film o treściach mocno erotycznych. Redakcja wystąpiła z zapytaniem o stanowisko w tej sprawie do Zarządu galerii, która stanowczo odcina się od takich praktyk i zapewnia, że dokłada wszelkich starań aby do takich sytuacji nie dochodziło. Galeria jest jednak przestrzenią publiczną i mimo, licznej ochrony do takich incydentów czasami dochodzi.

Poniżej prezentujemy pełną treść stanowiska Zarządu Galerii Victoria w Wałbrzychu.

Galeria Victoria jest miejscem publicznym, a co za tym idzie dostęp do niej ma szerokie grono osób. Obsługa Galerii Victoria działa na najwyższym poziomie, nie mniej ze względu na to, iż jest to duży obiekt, a niektóre działania są wykonywane w ukryciu, nie jesteśmy w stanie zapobiec wszystkim bezprawnym działaniom.

Niemiej z całą stanowczością podkreślamy, iż zarówno właściciel, jak i zarządca Galerii Victorii nie wyrażał i nie wyraża zgody na nagrywanie filmów tego pokroju w przestrzeni Galerii Victoria.

Ponadto informujemy, iż nie mieliśmy okazji dotrzeć do tego filmu oraz nie mamy możliwości odtworzenia go, stąd nie możemy się odnieść bezpośrednio do jego treści.

W związku z powyższym wskazujemy, iż jakakolwiek komunikacja odnosząca się do sugerowania, iż w Galerii Victoria nagrywane są filmy (liczba mnoga) tego pokroju spowoduje konieczność obrony praw właściciela centrum w szczególności jego dóbr osobistych w tym w szczególności wizerunku.”

Regards
Grzegorz Samczuk
Property Director

4 thoughts on “Obsceniczne sceny w wałbrzyskiej galerii

  1. Ponawiam pytanie. Gdzie ten film jest bo chce sprawdzić czy naprawdę taki gorszący! a jeśli będzie to super, chętnie go oglądnę!

  2. Normalna sytuacja gość kręci film i tyle w tych czasach to nic zaskakującego pewnie szukają ktonto bo juz by dostał gościu karę bo teraz to za dłubanie w nosie dają mandaty takie państwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *