Pokój rezygnuje !

Jerzy Pokój rezygnuje ze startu w wyborach

na szefa dolnośląskich struktur Koalicji Obywatelskiej!

Swoje poparcie przekazuje wicemarszałek Monice Wielichowskiej !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *