Praworządność mają tylko na banerach?

123-dr-ogr.jpg

Obecna senator, a zarazem kandydatka na senatora RP z ramienia Platformy Obywatelskiej Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, chyba nie lubi regulować swoich zobowiązań? Poszkodowana przez nią osoba wskazuje, że również oświadczenia majątkowe Pani senator poważnie rozmijają się z prawdą. Przyjrzeliśmy się sprawie i zauważaliśmy braki w zeznaniach majątkowych senator Agnieszki Kołacz-Leszczyńskiej.

3 thoughts on “Praworządność mają tylko na banerach?

  1. ‼️PILNE‼️

    Samorządy robią kampanie Tuskowi w miastach, dają darmowe autokary na marsz Tuska. Za kasę uwaga WSZYSTKICH MIOESZKANCOW (tak nas okradają, albo uwazają budzet miasta jako budzet partii PO) Owsik robi partii PO wiec wyborczy i bilboardy za kasę oskubaną z puszek na chore dzieci. Gazeta Wyborcza robi Tuskowi spoty wyborcze. UE robni debaty przeciw Polsce i rządowi w trakcie kampanii, Berlin sponsoruje im Campus Niemcy, celebryci, stalinowscy żydzi z TVN, produkują im antyrządowe filmy, lewactwo w Wenecji te filmy nagradza, Scholz i grupa Webera mówia o zaporze ogniowej przeciw PIS, o walce z Polskim rzadem, co robi TVN czyli grupa Waltera nawet nie wspomne, A PARTACZE POTRZEBUJA jeszcze 45 mln pożyczki z Berlina na kampanie wyborczą, bo liczyć nie potrafią. GENIUSZE! I wiecie co? I tak PARTACZE przegrają! Gdzie ten Tusk będzie spierdalał by długi wobec Berlina spłacić? na Białorus przez płot? A co najgorsze, że za kasę wszystkich mieszkańców ani słowa nie powiedza by wziac udział w referendum na temat migracji. Co za partacze i zlodzieje. Skoro okradaja puszki z Owsikiem na chore dzieci, to myslicie ze beda mieli opory by łapy wyciagac po kase Polaków w budzecie miejskim? Po chuj na dentystę w szkole, po chuj remont sali gimnastycznej, czy na mydlo w toaletach… lepiej na autokary na wiec Tuska, albo jego kampanie. Ile to kurwa nas kosztowało złodzieje?

  2. Jeśli zarówno wpływ środków jak i zobowiązanie bylo po 31. 12.2022 to dopiero za ten rok może być ujawnione. Telewizja Dami powinna to wiedzieć lub robi to specjalnie dyskredytujac panią senator. Na miejscu parlamantarzystki wytoczył bym proces telewizji.

    1. Utor, najpierw sam zapoznaj się z przepisami. Owszem, pierwsze oświadczenie składa się klasycznie, ale drugie, zawsze na koniec kadencji. Stąd AK-L (i inni parlamentarzyści) składa dwa w tym roku, tak jak Szełemen złoży dwa w przyszłym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *