Śmieci, brak parkingów i umierający Rynek

1245421.jpg

Mieszkańcy Świdnicy rozmawiali z kandydatem na fotel prezydenta miasta Janem Dzięcielskim o najważniejszych problemach w mieście. Śmieci, brak parkingów i zamierający rynek to najpoważniejsze problemy Świdnicy według rozmówców.

3 thoughts on “Śmieci, brak parkingów i umierający Rynek

  1. Pani Violeto, litości! Kto jak kto ale Pani doskonale wie, że to wszystko jest blaga. Jest Pani inteligentną i miłą kobietą. Po pierwsze wszyscy oni są połączeni z obecną władzą bardzo. A Rynek i parkingi to zaraz będzie zadanie i dil z facetem od zaułka. W każdym razie wierzę, że świetnie się Pani bawi słuchając tych bredni

  2. Kandydaci na radnych przybyli, aby zadawać „właściwe” pytania swojemu kandydatowi na prezydenta i aby pokazać się medialnie.

    Ile osób przyznało się do tego? Nikt? Cóż… to chyba najlepiej mówi o kandydatach.

    Potrafią wynajmować autokary, aby partyjnych funkcjonariuszy zwozić na wiece, a mają nie potrafić zrobić kolejny sztuczny tłum na takim spotkaniu? Aż tak głupi nie są. Oby tylko wyborcy nie byli głupkami.

  3. To samo dzieje się w Wałbrzychu. Ale szelemej był pierwszy: Rynek dawno umarł, parkingi płatne, poza nimi tylko zakazy, a bajki opowiada podobne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *