Wszystkim lekarzom się powodzi. Tym w polityce najbardziej

13ef.jpg

Spółka Green Vetro, której udziałowcem jest znany wałbrzyski lekarz Mirosław Lubiński, otrzymała kilkumilionowy kontrakt. Realizuje go jednak w budynku pozostawiającym wiele do życzenia, a kwestią do wyjaśnienia jest jak ten kontrakt otrzymała.

2 thoughts on “Wszystkim lekarzom się powodzi. Tym w polityce najbardziej

 1. Mam zatem problem – występować o prewencję rentową, ZUSowską czy też nie? Korzystałem z tej formy rehabilitacji już dwukrotnie ale cykl leczenia rehabilitacyjnego w warunkach ambulatoryjnych odbywałem w Szczawnie Zdroju w obiekcie Młynarz. Wiem, że decyzja o wyborze obiektu jest pacjenta ale nie wiem czy nadal obiekty w Szczawnie Zdroju będą dostępne czy też może kontrakt Lubińskich wszedł w tę materię i inne, dotychczas świadczące usługi pobliskie obiekty, na tym straciły i zostały wyeliminowane. Jeśli Lubińscy stali się nowym świadczeniodawcą a inni nadal świadczą te usługi to mnie osobiście jako pacjentowi oferta Lubińskich nie przeszkadza – po prostu nie skorzystam z niej. Dobrze jednak, że TvDami o tym informuje. Świadomość sytuacji jest potrzebna pacjentom.

  Pacjent, który ma trafić na ponad 20 dni intensywnej rehabilitacji do obiektu, który nie spełnia wymogów prawnych, choćby bezpieczeństwa ppoż, nie może czuć się bezpieczny. Ja nie zamierzam ryzykować swoim życiem i zdrowiem.

 2. Cytuję ze strony PKW:

  LUBIŃSKI Mirosław Aleksander
  Nr na liście: 9
  Miejscowość zamieszkania: Michałkowa
  Wiek: 61
  Liczba głosów na kandydata: 3374
  Procent głosów na kandydata: 10,93%

  Natomiast, i tu chyba jeszcze większa niespodzianka, bo to jedynie osoba z nazwiskiem, ex żona Prezydenta:

  SZEŁEMEJ Alina
  Nr na liście: 1
  Miejscowość zamieszkania: Wałbrzych
  Wiek: 63
  Liczba głosów na kandydata: 8158
  Procent głosów na kandydata: 26,44%

  Jak to wyjaśnić? Ludzie nie myślą samodzielnie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *