Rzucić wszystko, zamieszkać w Wałbrzychu? Mieszkańcy odradzają?

123.jpg

Nowoczesne miejskie osiedle, wysokie opłaty czynszowe, ogromne rachunki za wodę, a warunki w lokalach opłakane. Mieszkańcy ul. Wiejskiej w Wałbrzychu są zbulwersowani wysokością czynszów jakie muszą regulować za swoje szybko niszczejące, miejskie mieszkania.

8 thoughts on “Rzucić wszystko, zamieszkać w Wałbrzychu? Mieszkańcy odradzają?

  1. Wilgoć w piwnicy jak cholera, budynek podmokniety, dopiero teraz po latach mają zrobić drenaż s okol budynku, a czynsz tak wysoki, że spokojnie można wynająć coś w takiej kwocie..

  2. Czynsz 1200 zł 😳 tyle mam hipoteki, oczywiście przez inflacje wzrosła 100%, ale płace na SWOJE mieszkanie bez grzyba! Walczcie, bo te budynki nie są warte takich pieniędzy.

  3. To miały być mieszkania dla tych którzy mają za duże zarobki na socjalne a za małe na kupno własnego mieszkania. Teraz płacimy za łatwowierność i naiwność.

  4. Stare boisko a na nim zrobione osiedle … od dziecka pamietam , że gdy popadał deszcz na tym boisku zawsze stała woda , małe bajoro.
    Myśle , że ktoś wcześniej wiedział by nie budować tam nic na tym podmokłym terenie. Teraz ludzie maja problem i będą mieć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *