Wiadomości z regionu
Już na czerwcowej sesji Sejmiku Dolnośląskiego, mieszkańcy Dolnego Śląska będą mogli uczestniczyć w debacie nad stanem województwa.
Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Komentarz *
Nazwa *
Adres email *
Witryna internetowa
Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy.