Przewodniczący Sejmiku zaprasza do wspólnej debaty

1.jpg

Już na czerwcowej sesji Sejmiku Dolnośląskiego, mieszkańcy Dolnego Śląska będą mogli uczestniczyć w debacie nad stanem województwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *