Szczawno-Zdrój ma nowego Burmistrza

13e.jpg

Dotychczasowy zastępca Marka Fedoruka, wiceburmistrz Marek Ćmikiewicz został wybrany burmistrzem na nadchodzącą kadencję. Ekipa Ćmikiewicza ma również większość w radzie miasta co gwarantuje spokojne rządzenie.

4 thoughts on “Szczawno-Zdrój ma nowego Burmistrza

 1. Brawo. Szczawno Zdrój to piękne miasto rządzone do tej pory przez mądrych ludzi i obecne władze będą gwarantem kontynuacji tych rządów i rozwoju.

  Rozsądek zwyciężył.

  Szkoda tylko, że w sąsiednim mieście tj. w Wałbrzychu, nadal propaganda, drożyzna, brak kompetencji i przedmiotowe traktowanie mieszkańców zatriumfowały i nadal będzie w mieście to co było. Wstyd mi za wyborców KO.

   1. Wyborcą, mieszkańcem Wałbrzycha od urodzenia, osobą z wyższym wykształceniem, któremu myślenie i wyciąganie wniosków nie przysparza trudu. Odczuwam od dawna wstyd kiedy widzę codziennie to miasto, poznaje tu żyjących ludzi, ich poglądy i wybory.

    Przykładowo, w mojej rodzinie jest wyborca PO, twardy elektorat, zapytany przeze mnie udzielił mi odpowiedzi, że on nie jest Polakiem a Europejczykiem. Zapytałem go, jakie ma obywatelstwo, gdzie się urodził, w jakim kraju żyje, jaki kraj go wykształcił , gdzie pracuje, w jakim mieście mieszka. Zamilkł. Wstyd mi także za niego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *